مینی کاپ برنامه نویسی

جزئیات مسابقه

نوع مسابقه: الگوریتمی

نحوه برگزاری: حضوری در محل غرفه  عصر دانش افزار بصورت انفرادی در گروه های ۴ نفره

زمان مسابقه: ۱۵ دقیقه

ساعت برگزاری: ۱۰ الی ۱۷

جوایز مسابقه: در بخش فینال

نفر اول ۱۰ میلیون تومان

نفرم دوم ۶ میلیون تومان

نفر سوم ۴ میلیون تومان

ضمنا به تمام شرکت کنندگان نیز هدایایی تقدیم خواهد شد.

درباره ما

شرکت عصر دانش افزار

شرکت عصردانش افزار در سال ۱۳۷۴ با هدف ارائه راه حل‏های جامع و خدمات تخصصی در زمینه طراحی و اجرای بستر فنی امن، نرم‌‎افزار، آموزش، مدیریت انتقال فناوری و مشاوره تاسیس گردید و از سال ۱۳۹۰ تاکنون در حوزه سرویس‎های مبتنی بر ابزارهای هوشمند مشغول فعالیت است.

اهداف و ماموریت‌های سازمان، جهانی شدن، پیشرو بودن در ارایه راه‌حل‌های راهبردی، فناوری و یکپارچه‌سازی و ارایه خدمات به همه اعضای زنجیره فناوری اطلاعات می‌باشد.

درباره ما

شرکت عصر دانش افزار

شرکت عصر دانش افزار در سال ۱۳۷۴ با هدف ارائه راه‌حل‌های جامع و خدمات تخصصی در زمینه طراحی و اجرای بستر فنی امن ، نرم‌افزار، آموزش، مدیریت انتقال فناوری و مشاوره تاسیس گردید و از سال ۱۳۹۰ تا کنون در حوزه سرویس های مبتنی بر ابزارهای هوشمند مشغول فعالیت می باشد.

اهداف و ماموریت‌های سازمان، جهانی شدن، پیشرو بودن در ارایه راه‌حل‌های راهبردی، فناوری و یکپارچه‌سازی و ارایه خدمات به همه اعضای زنجیره فناوری اطلاعات می‌باشد.

محصولات شرکت

همراه بانک مهریران

logo png

یکی از خدمات بانکداری الکترونیکی بانک مهر ایران ارائه سرویس‌های غیر‌حضوری از طریق تلفن همراه هوشمند به مشتریان بانک می‌باشد، در همین راستا برنامه مهریران با قابلیت‌ افتتاح حساب آنلاین و کاملا غیر حضوری در دسترس تمامی آحاد جامعه قرار گرفته است، شما می‌توانید در کمتر از چند دقیقه به صورت غیر حضوری در بانک مهر ایران افتتاح حساب کرده و کارت بانکی خود را درب منزل دریافت و از مزایای ویژه‌ای همانند تسهیلات قرض‌الحسنه و خدمات مدرن همراه‌بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استفاده نمایید.

بانکت

banket

بانکت به عنوان شعبه دیجیتال بانک قرض الحسنه مهر ایران، با هدف تسهیل خدمات بانکداری و همسویی با دنیای دیجیتال فعالیت خود را آغاز نموده است. در بانکت می توانید در کمتر از ۵ دقیقه حساب خود را افتتاح نمایید و از خدمات بانکی و مالی بهرمند شوید. رابط کاربری یکدست و ساده بانکت باعث شده تا کاربر در کمترین زمان ممکن به همه خدمات مسلط شود و به آسانی از آن استفاده نماید. بخش “حسابت” به عنوان یک دستیار مالی حرفه ای، شما را در مدیریت هزینه و درآمدهای ماهانه کمک می کند. برای آشنایی بیشتر با قابلیت های بانکت، می توانید به وبسایت بانکت مراجعه کنید.

فرصت های شغلی

برای مشاهده موقعیت های شغلی شرکت عصر دانش افزار در ایران تلنت می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.irantalent.com/job-fair-2024/2668

فرانت اند

FRONTEND

دواپس

DEVOPS

بک اند

BACKEND

فرصت های شغلی

برای مشاهده موقعیت های شغلی شرکت عصر دانش افزار در ایران تلنت می توانید روی دکمه زیر کنید:

فرانت اند

FRONTEND

دواپس

DEVOPS

بک اند

BACKEND

همکاری با عصر دانش افزار

فرصت های شغلی

شغل و کار شما بخش مهمی از بوم زندگی شما را پر می‌کند و بهترین راه برای رسیدن به رضایت واقعی این است که آنچه به بزرگ بودن آن اعتقاد دارید را انجام دهید، ما در خانواده عصردانش با تکیه به استعداد و توانایی های اعضای شرکت در جهت اهداف خود پیش می رویم.

برای عضویت در خانواده عصردانش قسمت زیر را تکمیل کنید،لازم به ذکر در صورت نیاز به استخدام پرسنل جدید رزومه های ارسالی شما توسط واحد انتخاب شده بررسی می گردد و در صورت صلاح دید با شما تماس گرفته خواهد شد.