در مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و هیات عامل، مدیران و کارکنان بانک سینا، خدمات جدید این بانک در حوزه بانکداری الکترونیک به بهره برداری رسید.

جناب آقای مهندس پیشرو مدیرعامل بانک سینا در آئین بهره برداری از این خدمات با اشاره به تحولات سریع حوزه فناوری اطلاعات گفت: با تحولات صورت گرفته در این حوزه، شاهد تغییر انتظارات و توقعات به ویژه نسل جدید هستیم قطعا آنچه در حوزه فناوری اطلاعات پیاده سازی و اجرا می شود، نه تنها هزینه نیست بلکه یک ضرورت و نیاز روز است. بانک سینا نیز با این رویکرد، برنامه های زیرساختی مناسبی دارد تا بتواند با تحولات جامعه به عنوان بانکی پیشگام، ایفای نقش کند.

در ادامه مهندس پشم چی معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک سینا هم طی سخنانی گفت: بانک سینا با پیاده سازی برنامه های راهبردی در سال های گذشته و وجود همکاران تلاشگر، در هیچ زمانی از رشد و توسعه باز نمانده و اکنون یکی از متنوع ترین و پرتعدادترین سبدهای خدمات و محصولات حوزه بانکداری الکترونیک را در اختیار دارد.

گفتنی است در این مراسم از خدمات جدید بانک سینا شامل ۵ خدمت جدید پی بوم، پیامد، نقشه شعب، کارپوشه و انتقال وجه دوجانبه در نرم افزار همراه بانک سینا رونمایی و از همکاران دست اندرکار هم توسط مدیرعامل تقدیر شد.

درج دیدگاه غیر فعال است